“Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1”- Tijan Meyer

Nietypowa powieść romantyczna opowiadająca o tym, jak dwójka zupełnie równych ludzi próbuje poradzić sobie z tragedią, jaka dotknęła osobę niezwykle im bliską. Czy w takiej sytuacji znajdzie się miejsce na miłość? Książka godna polecenia wszystkim miłośnikom romansów.

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1” (https://www.taniaksiazka.pl/nie-do-naprawienia-rozdzieleni-tom-1-tijan-p-1551719.html) to pierwsza książka z całkiem nowej serii Tijan Meyer, pisarki niezwykle lubianej przez mnóstwo wielbicielek powieści romantycznych. Oczywiście, i w tym przypadku twórczyni nie zawodzi swoich fanów. Jej nowa powieść romantyczna opisuje historię dwójki młodych ludzi, którzy szukają wsparcia w sobie wzajemnie, jedocześnie się raniąc. Alexandra zawsze była popularną, lubianą dziewczyną. Lubiła imprezować, lecz zawsze miała bardzo dobry kontakt z rodzicami. Wszystko zmienia się, gdy jej starszy brat umiera. Jej rodzina się rozpada, a ona sama przestaje się interesować wszystkim, co dzieje się wokół niej. Dziewczyna zaczyna szukać wsparcia u osób, które tak jak ona cierpią z powodu śmierci jej brata.

Tak właśnie rodzi się jej relacja z Jessem- najlepszym przyjacielem jej zmarłego brata, który swoją żałobę przeżywa w odwrotny sposób- skupia się na imprezach, dziewczynach i koszykówce. Chłopak jest dla Alexandry wsparciem, lecz tylko wtedy, gdy mu to odpowiada. Jednego dnia szukają oni pocieszenia w sobie nawzajem, następnego nie chcą spojrzeć sobie w oczy. Każde z nich usilnie próbuje poradzić sobie z własnymi uczuciami, lecz nie jest to łatwe, zwłaszcza gdy obydwoje odtrącają siebie nawzajem. Żadne z nich nie ma odwagi rozmawiać o tym, co jest między nimi. Czy ich relacja znaczy coś więcej niż tylko wsparcie w nieustającym bólu? Czy uda im się pogodzić ze stratą tak bliskiej osoby?

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1” pokazuje, jak bardzo śmierć bliskiej osoby wpływa na człowieka, zwłaszcza w tak młodym wieku. Śmiało można powiedzieć, że jest to kolejna powieść new adult Tijan, w której uczucia ukazane są w zaskakujący sposób.

Tijan Meyer to bestsellerowa autorka przede wszystkim powieści romantycznych oraz obyczajowych. Jej książki znalazły się na liście bestsellerów New York Times’a, USA Today oraz Wall Street Journal.